Jak nie czytam, jak czytam!
Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską akcję Jak nie czytam, jak czytam, której celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli we wspólnym czytaniu, udowadniając, że książki nadal potrafią zaciekawić, inspirować i przenosić w niezwykłe światy. To była doskonała okazja, by zatrzymać się na chwilę i przekonać…

